Nagłówek

O kancelarii

Adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyłam studia dzienne na kierunku prawo Uniwersytetu Wrocławskiego, broniąc w Zakładzie Prawa Cywilnego pracę magisterską na temat odpowiedzialności odszkodowawczej za szkody wyrządzone w związku z naruszeniem praw pacjenta.

Już podczas studiów przygotowywałam się do wykonywania zawodu w trakcie praktyk w kancelariach adwokackich, a w trakcie aplikacji zdobywałam duże doświadczenie zawodowe, pracując w renomowanej kancelarii prawnej we Wrocławiu.

Specjalizuję się w sprawach cywilnych i spadkowych oraz w sprawach rodzinnych. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa mieszkaniowego, prawa medycznego oraz prawa gospodarczego. Indywidualnie podchodzę do każdego klienta, gdyż rzetelność i doskonała znajomość prawa są gwarancją jego satysfakcji. Potrafię dostosować rozwiązania prawne do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniam dyskrecję, elastyczność oraz miłą atmosferę współpracy.

Stale współpracuję z Kancelarią adwokacko - radcowską Banaszewska Gieruń - Banaszewski. Umożliwia mi to oferowanie usług prawnych o kompleksowym charakterze, jak i szerszą współpracę z klientem, opartą o wnikliwą analizę jego potrzeb.

Kancelaria świadczy usługi również w języku angielskim.